Ulotki

Ulotki

Tutaj znajdziesz więcej informacji o nowych produktach ich właściwościach i zastosowaniu. Prezentowane dane dotyczą produktów, które potencjalnie mogą zostać wykorzystane jako niekonwencjonalne rozwiązanie, które pomogą połączyć elementy drewniany w nietypowych konfiguracjach.

Ulotki

 • Bandlock Pro

  Bandlock® Pro Napinacz taśmy perforowanej

  Nowy napinacz taśmy perforowanej. System Bandlock® Pro jest inny niż tradycyjne systemy napinające stężenia wiatrowego. W tym przypadku taśmy są montowane i zaciskane za pomocą prostego, opatentowanego systemu zatrzaskowego zamiast małych nakrętek, śrub lub trzpieni.

 • Modyfikacja złącza SPF

  SPF Złącze krokwiowo płatwiowe

  Zmodyfikowane złącze krokwiowo płatwiowe ma teraz nową funkcjonalność. Poprzez powiększenie otworu mamy teraz możliwość za pomocą złącza krokwiowo-płatwiowego połączyć drewnianą belkę z betonowym wieńcem. Nośności charakterystyczne zostały rozszerzone o połączenie drewno - beton.

 • Złącze kątowe ABR100

  Złącze kątowe ABR100 z regulacją

  Złącze kątowe ABR100 do połączenia drewnianych elementów konstrukcyjnych z betonem. Kątownik ma profilowane krawędzie wzmacniające i przenosi dużo większe obciążenia we wszystkich kierunkach niż klasycz­ny kątownik perforowany. Zróżnicowane perforacja pozwala  połączyć elementy drewno-drewno i drewno-beton.

 • Wzmocniona taśma perforowana BAN09

  Wzmocniona taśma perforowana BAN09

  Nowa innowacyjna specjalnie wzmocniona taśma do zastosowania w systemach stężenia wiatrowego Simpson Strong-Tie. Wzmocnienie w miejscach perforacji zapobiega owalizacji otworów pod obciążeniem w miejscach kontaktu trzpienia z łącznikiem. 

 • Gwoździe CNA

  Systemowe gwoździe CNA z nowym oznakowaniem

  Systemowe gwoździe CNA z identyfikacją długości. Dobrze znane systemowe gwoździe CNA są teraz dostarczane z wytłoczonym identyfikatorem, który ułatwia określenie długości po instalacji. Umożliwi to ocenę poprawności montażu złącza, w tym długości zastosowanych łączników.

 • ESCRFTZ wkręty do szkieletu drewnianego

  ESCRFTZ wkręty do szkieletu drewnianego

  Cylindryczne pełenogwintowe wkręty konstrukcyjne do szkieletu drewnianego. Wysoki i pełny gwint pozwala na optymalne przenoszenie obciążenia między łączonymi elementami. Cylindryczny łeb wkręta ze stożkiem zapewnia jego pełne zagłębienie w mocowanym elemencie.

 • Kotwa POLYGPG

  Zimowa kotwa chemiczna POLYGPG

  Zimowa wersja kotwy chemicznej POLYGP do montażu w niskich temperaturach. Proces wiązania jest przyśpieszony przez co w niskich temperaturach został skrócony czas wiązania. Zimowa kotwa POLY-GPG zastępuje dotychczas sprzedawaną kotwę chemiczną AT-HP Winter

 • Regulowane złącze kątowe ACRL

  Regulowane złącze kątowe ACRL do mocowania wiązarów

  Złącze kątowe ACRL10520 to ekonomiczne złącze i jedno z najpopularniejszych obecnie rozwiązań dla połączeń wiązarów z murłatą lub betonowym wieńcem. Produkt dedykowany jest dla prefabrykowanych wiązarów dachowych o schemacie statycznym belki swobodnie podpartej.

 • Zestawy złączy ogrodowych

  Złącza i wkręty do drewnianej architektury ogrodowej

  Przestrzenie zewnętrzne oferują ogromne możliwości kreatywności. Niezależnie od tego, czy budujesz taras, pergole czy inną konstrukcję architektury ogrodowej to wygląd i trwałość konstrukcji zewnętrznej może mieć znaczenie. Wykorzystaj specjalne zestawy do drewnianej architektury ogrodowej.