Ulotki

Ulotki

Tutaj znajdziesz więcej informacji o nowych produktach ich właściwościach i zastosowaniu. Prezentowane dane dotyczą produktów, które potencjalnie mogą zostać wykorzystane jako niekonwencjonalne rozwiązanie, które pomogą połączyć elementy drewniany w nietypowych konfiguracjach.

Ulotki

 • Wkręty konstrukcyjne SWWZ

  Wkręt do drewna Solid-Drive® SWWZ

  Wkręt do drewna Solid-Drive® SWWZ ze specjalna powłoką antykorozyjna Impreg+ z częściowo gwintowanym łbem z podkładką. SWWZ to specjalne wkręty konstrukcyjne dostępny w różnych wymiarach i przeznaczony do konstrukcji z drewna klejonego krzyżowo (CLT)

  Pobierz PDF (1.57 MB)
 • Kotwa ramowa segmentowa FMX5

  Kotwa segmentowa FM-X5

  Kotwa ramowa FM X5 jest specjalną kotwą segmentową stosowaną w konstrukcjach betonowych do łączenia elementów prefabrykowanych. Zapewniają stabilności i wytrzymałości połączenia, zwłaszcza w przypadku dużych obciążeń. Ich wytrzymałość i skuteczność sprawiają, że są one popularnym wyborem w branży budowlanej.

  Pobierz PDF (3.74 MB)
 • Wieszak belki EWH

  Uniwersalny wieszak belki EWH

  Uniwersalny, i łatwy w montażu, wieszak belki EWH to genialne złącze, które zostało zaprojektowane tak, aby sprostać wielu wymaganiom dla belek z litego drewna i belek dwuteowych. Możliwość wyboru mocowania doczołowego lub nawierzchniowego oraz optymalny układ otworów sprawia, że montaż jest prosty i efektywniejszy.

  Pobierz PDF (1.1 MB)
 • Regulowane złącze kątowe ACRL

  Regulowane złącze kątowe ACRL do mocowania wiązarów

  Złącze kątowe ACRL10520 to ekonomiczne złącze i jedno z najpopularniejszych obecnie rozwiązań dla połączeń wiązarów z murłatą lub betonowym wieńcem. Produkt dedykowany jest dla prefabrykowanych wiązarów dachowych o schemacie statycznym belki swobodnie podpartej.

  Pobierz PDF (1001.5 KB)
 • Złącza ciesielskie Zpro

  Złącza Zpro - Cenowy kompromis

  Asortyment złączy konstrukcyjnych ZPRO stanowi wysoce opłacalną alternatywę dla stali nierdzewnej i zapewnia lepszą ochronę antykorozyjną niż standardowa stal ocynkowana. Seria ZPRO wypełnia lukę między standardową stalą ocynkowaną a znacznie droższym materiałem ze stali nierdzewnej i jest idealna do stosowania w 3 klasie użytkowania.

  Pobierz PDF (3.18 MB)
 • Bandlock Pro

  Bandlock® Pro Napinacz taśmy perforowanej

  Nowy napinacz taśmy perforowanej. System Bandlock® Pro jest inny niż tradycyjne systemy napinające stężenia wiatrowego. W tym przypadku taśmy są montowane i zaciskane za pomocą prostego, opatentowanego systemu zatrzaskowego zamiast małych nakrętek, śrub lub trzpieni.

  Pobierz PDF (911.73 KB)
 • Podstawa słupa_1

  Podstawa słupa PBWS

  Nowa podstawa słupa zatapiania w świeżej mieszance betonowej dla połączeń lekkich konstrukcji drewnianych (słupków) z betonem. Podstawa słupa zabezpieczona jest nową powłoką Zpro i można ją wykorzystać w projektach zewnętrznych takich jak tarasy, pergole, ogrodzenia itp.
   

  Pobierz PDF (2.29 MB)
 • Systemowe wkręty do złączy

  SSF Systemowe wkręty do złączy ciesielskich

  Wkręty SSF Solid-Drive ™ są systemowymi wkrętami używanymi razem ze złączami ciesielskimi wszędzie tam, gdzie konieczne jest skrócenie czasu montażu. Nie wymagają wstępnego nawiercenia. Stożkowy kształt pod główką zapewnia idealne dopasowanie do otworu złącza, tworząc pewny montaż.

  Pobierz PDF (1.79 MB)
 • Złącze kątowe AB255SSH do CLT

  Złącze kątowe do CLT

  Profilowany kątownik do połączenia elementów drewnianych CLT lub HBE.  Dzięki swoim dużym nośnością pozwala przenieść większość kombinowanych obciążeń w masywnych konstrukcjach drewnianych. Powiększone otwory montażowe pozwalają wykorzystać specjalne wkręty systemowe SSH. Dzięki temu czas montażu jest zdecydowanie krótszy. 

  Pobierz PDF (531.38 KB)
 • Gwoździe CNA

  Systemowe gwoździe CNA z nowym oznakowaniem

  Systemowe gwoździe CNA z identyfikacją długości. Dobrze znane systemowe gwoździe CNA są teraz dostarczane z wytłoczonym identyfikatorem, który ułatwia określenie długości po instalacji. Umożliwi to ocenę poprawności montażu złącza, w tym długości zastosowanych łączników.

  Pobierz PDF (1.26 MB)
 • Wkręty na taśmie do metalu

  System do montażu okładzin drewnianych do profilu stalowego

  Specjalny zestaw automatycznego wkręcania wkrętów do mocowania drewnianych okładzin do profilu stalowego.
  Dzięki opatentowanemu systemowi wkrętów na pasku jesteśmy w stanie znacznie skrócić czas pracy potrzebny na zamocowanie elementów.
   

  Pobierz PDF (2.09 MB)
 • Wzmocniona taśma perforowana BAN09

  Wzmocniona taśma perforowana BAN09

  Nowa innowacyjna specjalnie wzmocniona taśma do zastosowania w systemach stężenia wiatrowego Simpson Strong-Tie. Wzmocnienie w miejscach perforacji zapobiega owalizacji otworów pod obciążeniem w miejscach kontaktu trzpienia z łącznikiem. 

  Pobierz PDF (1.09 MB)
 • ESCRFTZ wkręty do szkieletu drewnianego

  ESCRFTZ wkręty do szkieletu drewnianego

  Cylindryczne pełenogwintowe wkręty konstrukcyjne do szkieletu drewnianego. Wysoki i pełny gwint pozwala na optymalne przenoszenie obciążenia między łączonymi elementami. Cylindryczny łeb wkręta ze stożkiem zapewnia jego pełne zagłębienie w mocowanym elemencie.

  Pobierz PDF (1.22 MB)
 • Złącze kątowe ABR100

  Złącze kątowe ABR100 z regulacją

  Złącze kątowe ABR100 do połączenia drewnianych elementów konstrukcyjnych z betonem. Kątownik ma profilowane krawędzie wzmacniające i przenosi dużo większe obciążenia we wszystkich kierunkach niż klasycz­ny kątownik perforowany. Zróżnicowane perforacja pozwala  połączyć elementy drewno-drewno i drewno-beton.

  Pobierz PDF (1.22 MB)
 • Kotwa POLYGPG

  Zimowa kotwa chemiczna POLYGPG

  Zimowa wersja kotwy chemicznej POLYGP do montażu w niskich temperaturach. Proces wiązania jest przyśpieszony przez co w niskich temperaturach został skrócony czas wiązania. Zimowa kotwa POLY-GPG zastępuje dotychczas sprzedawaną kotwę chemiczną AT-HP Winter

  Pobierz PDF (566.4 KB)
 • Zestawy złączy ogrodowych

  Złącza i wkręty do drewnianej architektury ogrodowej

  Przestrzenie zewnętrzne oferują ogromne możliwości kreatywności. Niezależnie od tego, czy budujesz taras, pergole czy inną konstrukcję architektury ogrodowej to wygląd i trwałość konstrukcji zewnętrznej może mieć znaczenie. Wykorzystaj specjalne zestawy do drewnianej architektury ogrodowej.

  Pobierz PDF (928.62 KB)
 • Modyfikacja złącza SPF

  SPF Złącze krokwiowo płatwiowe

  Zmodyfikowane złącze krokwiowo płatwiowe ma teraz nową funkcjonalność. Poprzez powiększenie otworu mamy teraz możliwość za pomocą złącza krokwiowo-płatwiowego połączyć drewnianą belkę z betonowym wieńcem. Nośności charakterystyczne zostały rozszerzone o połączenie drewno - beton.

  Pobierz PDF (713.3 KB)

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska