Innowacje

Innowacje

Nowatorskie podejście do produktu jest naszą pasją

Innowacja jest podstawą naszego sukcesu. Zawsze zwracamy uwagę na potrzeby rynku i rozwój technologiczny. Dlatego firma Simpson Strong-Tie® co roku inwestuje w badania i rozwój dzięki czemu dziesiątki nowych produktów przechodzą przez nasze laboratoria w celu poprawy jakości i wymagań rynkowych oraz procesów biznesowych aby umożliwić bezpieczne wznoszenia konstrukcji.

Sprawdzone i przebadane rozwiązania

Simpson Strong-Tie ma własne certyfikowane i akredytowane laboratoria badawcze w których każdego dnia przeprowadzane są próby wytrzymałościowe na różnych połączeniach z wykorzystaniem złączy ciesielskich. Dzięki nieustannym badaniom ciągle zwiększamy naszą wiedzę na temat pracy i wytrzymałości złączy w konkretnych połączeniach.

Nasi inżynierowie są po Twojej stronie

Nasi inżynierowie ściśle współpracują z biurami projektowymi i architektami, zapewniając im porady techniczne oraz praktyczne wsparcie na placach budowy. Współpracują również z innymi inżynierami konstruktorami, aby opracowywać nowe rozwiązania i nowe produkty.

Zespół techników konsultingowych jest do Twojej dyspozycji, aby zapewnić odpowiednie rozwiązania i pomóc w dokonaniu właściwego wyboru produktu do projektu . Nie wahaj się i prześlij nam szczegóły swojego projektu ...

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska