Oddziały

Nasze oddziały

Siedziba główna Simpson Strong-Tie znajduje się w Kalifornii, USA. Jako firma globalna Simpson Strong-Tie posiada swoje oddziały w Kanadzie, Chinach, Dubaju, Australii i Nowej Zelandii.

W grupie nie mogło zabraknąć oddziałów z Europy. Simpson ma tutaj swoje fabryki, laboratoria i jednostki dystrybucyjne a zatem jest obecna na wszystkich kontynentach.

W naszych oddziałach  pracuje wielu inżynierów, których zadaniem jest wsparcie techniczne klientów oraz stały rozwój produktów, aby spełnić oczekiwania wciąż rozwijającego się rynku materiałów budowlanych. Pomimo globalnego zasięgu jesteśmy zawsze blisko naszych lokalnych partnerów: pracowni i biur projektowych, inwestorów, wykonawców oraz dystrybutorów.

S&P Clever Reinforcement jako lider w dziedzinie wzmocnień kompozytowych, oferując rozwiązania w zakresie napraw i renowacji obiektów żelbetowych, stalowych, murowych, drewnianych oraz wzmocnień nawierzchni asfaltowych jest również częścią Simpson Strong-Tie. 

Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

 

Oddziały europejskie

Siedziba główna

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska