Jakość i bezpieczeństwo

Quality

Magazyn jakości - ekstraklasa od 50 lat

Od zawsze stawiamy na jakość. Nasze produktu są sprawdzone i przebadane w certyfikowanych laboratoriach a wszystkie produkty przeznaczone do konstrukcji drewnianych są oznaczone znakiem CE i posiadają wymagane aprobaty techniczne.

Rozwijając się globalnie i pozostając absolutnym liderem w zakresie nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań w konstrukcjach budowlanych wszędzie tam, gdzie zastosowanie mają złącza do drewna. Nasi inżynierowie na bieżąco współpracują z projektantami, konstruktorami i naszymi klientami, przekazując informacje do naszych działów badawczych, zlokalizowanych w USA, Francji, Wielkiej Brytanii i w Niemczech, aby sprostać ich niełatwym wymaganiom i oczekiwaniom, nawet w tak trudnych warunkach, jak tereny objęte aktywnością sejsmiczną.

Related Content

 1. Jakość i bezpieczeństwo

  Oznakowanie naszych produktów znakiem CE

  Oznakowanie CE jest paszportem, który umożliwia wprowadzenie do obrotu produktów w każdym kraju członkowskim Unii Europejskiej. Oznaczenie CE zapewni, że produkt spełnia wymagania rozporządzenia o wyrobach budowlanych (Construction Product Regulation 305/2011 - CPR) i opisuje 7 Zasadniczych Charakterystyk dla konstrukcji.

  Większość naszych produktów w obszarze obciążeń statycznych posiada oznakowanie CE z odpowiednią deklaracją właściwości użytkowych i odniesieniem do odpowiedniej normy lub ETA (= Europejska Ocena Techniczna), w celu spełnienia wymagań krajowych i Wymagań europejskich.

  Polityka jakości

  Wysoka jakość produktów i nasz profesjonalny serwis zapewnienia wszystkie warunki umożliwiające solidne, bezpieczne i efektywne budowanie.

  • Wychodzenie naprzeciw konkretnym potrzebom i życzeniom klienta.
  • Poczucie obowiązku
  • Bezpieczeństwo w budownictwie
  • Przezroczystość
  • Produkty spełniające wszystkie określone normy i wymogi bezpieczeństwa dzięki temu utrzymujemy pozycji najbardziej innowacyjnego producenta w branży
  • Zapewnienie klientom doradztwa i konsultacji najwyższej jakości

  Produkujemy głównie w europejskich lokalizacjach, zwłaszcza w Danii, co pozwala nam na maksymalną kontrolę
  i zgodność z europejskimi normami. Oprócz standardowych produktów oferujemy również rozwiązania dla specjalnych wymagań.

  Posiadamy duże zapasy, aby zapewnić szybką dostawę do naszych klientów. Ponadto regularnie szkolimy naszych użytkowników poprzez praktyczne seminaria i kursy szkoleniowe.

  Nie ważne czy jesteś projektantem, producentem, dostawcą czy inwestorem. Wszystko to otrzymujesz z jednej ręki w najwyższej jakości.
  No-Equal = klient, który może mieć pewność, że nasze produkty są dopasowane do jego potrzeb, przetestowane i zatwierdzone.

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska