Katalogi

Katalogi Simpson Strong-Tie

Nasze katalogi zawierają najważniejsze informacją o produkcie, zastosowaniu dla połączeń drewno do drewna, drewno do betonu i drewno do muru oraz wartości charakterystyczne, które opierają się na europejskich aprobatach technicznych ETA oraz na normie EN 1995 (Eurokod 5). Wszystkie produkty mają dopuszczenie do stosowania w budownictwie.

Katalogi

 • Katalog wkrętów

  Katalog Premium Fasteners

  Katalog techniczny wkrętów, który uzupełnia szeroką ofertę Simpson Strong-Tie. Dodatkowy asortyment pozwoli w pełni wykorzystać potencjał naszych produktów, który jest podstawą przy budowie dachów, domów szkieletowych czy innych konstrukcji drewnianych. Katalog zawiera pełną ofertę wkrętów konstrukcyjnych.

 • Katalog techniczny 2024

  Złącza ciesielskie - Katalog Techniczny 2024

  Katalog techniczny zawiera najważniejsze informacją o produkcie, zastosowaniu dla połączeń drewno do drewna, drewno do betonu i drewno do muru oraz wartości charakterystyczne, które opierają się na europejskich aprobatach technicznych ETA oraz na normie EN 1995 (Eurokod 5). Wszystkie produkty mają dopuszczenie do stosowania w budownictwie i są objęte ETA.

 • Katalog wkrętów konstrukcyjnych

  Wkręty konstrukcyjne - Katalog techniczny 2023 EN

  Nowy katalog techniczny wkrętów konstrukcyjnych w wersji anglojęzycznej. Katalog zawiera informacje ogólne, właściwości charakterystyczne oraz nośności charakterystyczne dla drewna litego C24, drewna klejonego i CLT.  

 • Katalog Quik Drive

  Katalog wkrętów na taśmie - Quik Drive

  Quik Drive® jest zaawansowanym systemem automatycznego wkręcania wkrętów. Służy do szybkiego mocowania płyt gipsowo kartonowych, elementów drewnianych, płyt OSB, elementów metalowych przy pomocy wkrętów na taśmie. Wkręty do Quik Drive w połączeniu z nasadkami podającymi pozwalają zaoszczędzić czas pracy potrzebny do zamocowania elementów.

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska