Obsługa klienta

Customer Service

Każdy jest ważny

Wszyscy pracownicy Simpson Strong-Tie stawiają sobie za cel zapewnienie najlepszego możliwego wsparcia. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyzwania techniczne, planowanie projektu budowlanego, czy dobór odpowiednich produktów do Twojego projektu. Zawsze staramy się być na bieżąco technicznie i zagwarantować najlepszą możliwą jakość, abyś mógł osiągnąć swój cel.

Nie wahaj się skontaktować z nami jeżeli potrzebujesz konsultacji technicznej lub masz wątpliwości dotyczące wybranego produktu.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

Telefon: 22 865 22 00
E-mail: poland@strongtie.com

Related Content

 1. Wsparcie techniczne

  Dzięki wysokim standardom obsługi uzyskujecie Państwo dostęp do profesjonalnych rozwiązań i doradztwa wykwalifikowanych specjalistów z zakresu zastosowania i wykorzystania złączy ciesielskich. Nasz dział wsparcia technicznego oferuje pomoc przedsprzedażową związaną np. z doborem właściwych produktów spełniających określone wymagania oraz świadczy pomoc związaną z obsługą i montażem posiadanego przez Klienta asortymentu.

  Wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę możecie Państwo dopasować i realizować kontrakty z przedsiębiorstwami, klientami indywidualnymi, jak również biurami projektowymi w zakresie wszelkiego rodzaju konstrukcji drewnianych według ich indywidualnych potrzeb.

  Skontaktuj się z naszym działem wsparcia technicznego

  Telefon: +48 606 902 984
  Od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00

  Szkolenia

  Szkolenie pracowników oraz doskonalenie ich umiejętności oraz poszerzania wiedzy jest coraz bardziej docenianym przez klienta biznesowego w zmieniającej się przestrzeni rynku materiałów budowlanych. Wychodząc naprzeciw panującym trendom w ramach cyklicznych spotkań szkoleniowych poza częścią teoretyczną, która koncentruje się głównie na teoretycznych aspektach montażu oraz  zastosowania złączy ciesielskich Simpson Strong-Tie wprowadziliśmy część praktyczną. Uczestnicy w przystępny sposób będą mogli zobaczyć nowe rozwiązania w procesie połączenia elementów drewnianych, zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu montażu złączy, oraz poznać poza cenowe aspekty przewagi konkurencyjnej.

  Szkolenia dedykowane są dla cieśli, architektów, szkół, uczelni i parterów handlowych. Tematyka szkolenia jest ustalana indywidualnie dla każdej grupy uwzględniając specyfikę i rodzaj działalności. Spotkania odbywają się w Centrum Treningowym w siedzibie firmy SIMPSON Strong-Tie w Warszawie ul. Karczunkowska 42. Szkolenie jest bezpłatne przeprowadzane w trybie jednodniowym. Zainteresowanych poszerzeniem wiedzy zapraszamy.

  Magazyn dla Ciebie

  Simpson Strong-Tie® projektuje, produkuje i dystrybuuje ponad 3500 kształtów i rozmiarów do wszelkich połączeń elementów każdej konstrukcji. Przeważająca większość produktów na naszej stronie internetowej jest dostępna w naszym magazynie i gotowa do wysyłki w przeciągu 24h. Jeżeli znaleźliście Państwo produkt z naszej oferty, który nie występuje na naszej stronie i chcielibyście go zamówić nie wahajcie sie tego zrobić. Jesteśmy gotowi zamówić go dla Państwa z naszych oddziałów w Europie.

  Oprogramowanie

  Connector Selector, Anchor Designer i Solid Wood to darmowe narzędzia projektowe dla konstruktorów i projektantów. Oprogramowanie pomoże Ci w doborze odpowiedniego połączenia w Twojej konstrukcji.

  Dzięki nim w łatwy sposób zaprojektujemy połączenie z wykorzystaniem kotew chemicznych i mechanicznych, gwoździ i wkrętów lub złączy ciesielskich zgodnie z Eurokodem 5.

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska