Broszury

Broszury Simpson Strong-Tie

Wszystkie informacje dotyczą produktów, które nie zostały ujęte w naszych katalogach i/lub ich zastosowanie lub dane wymagają szerszego omówienia lub aktualizacji.

Broszury

 • Poradnik projektowania

  Poradnik projektowania domów szkieletowych Wydanie II

  Poradnik przeznaczony jest dla projektantów i wykonawców szkieletowych budynków drewnianych. Jest efektem doświadczeń naszych inżynierów propagujących rzetelną wiedzę techniczną na temat konstrukcyjnych aspektów tej technologii budowania domów.

 • Więźba dachowa - Pękanie i rozwarstwianie murłaty

  Więźba dachowa - Pękanie i rozwarstwianie murłaty

  Zarysowanie i pękanie elementów więźby dachowej nie jest rzadkim zjawiskiem. Czy jest to powód do zmartwień? Czy można temu przeciwdziałać? Jak można próbować wzmocnić ten element? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz sie jak możesz temu zapobiec.

 • Wkręty konstrukcyjne SWD

  Dwugwintowe wkręty konstrukcyjne SWD

  Dwugwintowe wkręty SWD do zastosowań konstrukcyjnych w połączeniu drewna z drewnem w nośnych konstrukcjach drewnianych takich jak, montaż belek klejonych lub elementów z CLT, w których oczekuje się połączenia ukrytego.

 • Łączniki do złączy ciesielskich

  Systemowe łączniki do złączy ciesielskich

  Złącza i łączniki tworzą razem system, w którym elementy systemu nie mogą być wymieniane. Jeżeli chcesz mieć możliwość udokumentowania nośności połączenia, konieczne jest użycie odpowiednich łączników do zamocowania złączy ciesielskich.

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Sp. z o.o.

ul. Działkowa 115a
02-234 Warszawa
Polska