Broszury

Broszury Simpson Strong-Tie

Wszystkie informacje dotyczą produktów, które nie zostały ujęte w naszych katalogach i/lub ich zastosowanie lub dane wymagają szerszego omówienia lub aktualizacji.

Broszury

 • Wiązary dachowe

  Złącza do wiązarów dachowych

  Simpson Strong-Tie od lat wspiera, dynamicznie rozwijający się, rynek wiązarów dachowych. Dzięki dopasowanej ofercie produktowej – złącza, wkręty i kotwy możemy rozwiązać każdy problem techniczny w zakresie połączeń w typowych konstrukcjach dachów prefabrykowanych. 

 • Rozwiązania dla wymagających elementów konstrukcyjnych

  Rozwiązania dla wymagających elementów konstrukcyjnych

  Wypróbuj nasze sprawdzone i przetestowane rozwiązania na zewnątrz. Gama złączy strukturalnych ZPRO stanowi wysoce opłacalną alternatywę dla stali nierdzewnej w sytuacjach, w których drewniana konstrukcja jest narażona na działanie warunków zewnętrznych.

 • Kotwy ramowe

  Kotwy ramowe segmentowe o wysokich parametrach

  Kotwy ramowe są idealnym rozwiązaniem montażowym dla mocowaniu wszelkiego rodzaju lekkich konstrukcji elewacji, stolarki drzwiowej i okiennej ale też bram garażowych, balustrad itp. Kotwy można stosować w elementach murowych i betonie. 

 • Poradnik projektowania

  Poradnik projektowania domów szkieletowych Wydanie II

  Poradnik przeznaczony jest dla projektantów i wykonawców szkieletowych budynków drewnianych. Jest efektem doświadczeń naszych inżynierów propagujących rzetelną wiedzę techniczną na temat konstrukcyjnych aspektów tej technologii budowania domów.

 • Szablon GSCREW do wkrętów konstrukcyjnych

  Szablon GSCREW do wkrętów konstrukcyjnych

  Szablon GSCREW4560 do montażu wkrętów konstrukcyjnych pod kątem 45° do 60°.  Może być  używany z wkrętami o średnicy od 8 do 12 mm o długości powyżej 100 mm dla konfiguracji 45° oraz wkrętami dłuższymi niż 140 mm dla kąta  60°

 • Więźba dachowa - Pękanie i rozwarstwianie murłaty

  Więźba dachowa - Pękanie i rozwarstwianie murłaty

  Zarysowanie i pękanie elementów więźby dachowej nie jest rzadkim zjawiskiem. Czy jest to powód do zmartwień? Czy można temu przeciwdziałać? Jak można próbować wzmocnić ten element? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz sie jak możesz temu zapobiec.

 • Wkręty konstrukcyjne SWD

  Dwugwintowe wkręty konstrukcyjne SWD

  Dwugwintowe wkręty SWD do zastosowań konstrukcyjnych w połączeniu drewna z drewnem w nośnych konstrukcjach drewnianych takich jak, montaż belek klejonych lub elementów z CLT, w których oczekuje się połączenia ukrytego.

 • Łączniki do złączy ciesielskich

  Systemowe łączniki do złączy ciesielskich

  Złącza i łączniki tworzą razem system, w którym elementy systemu nie mogą być wymieniane. Jeżeli chcesz mieć możliwość udokumentowania nośności połączenia, konieczne jest użycie odpowiednich łączników do zamocowania złączy ciesielskich.

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska