Uniwersalny wieszak belki EWH

Wieszak belki EWH

Uniwersalny i łatwy w montażu, wieszak belki EWH to genialne złącze, które zostało zaprojektowane tak, aby sprostać wielu wymaganiom dla belek z litego drewna i belek dwuteowych.

Belka dwuteowa jest alternatywny rozwiązaniem dla drewna konstrukcyjnego i daje ogromne możliwości jej wykorzystania. Zdecydowaną przewagą belki dwuteowej jest jej mniejszy ciężar oraz łatwość montażu. Dla tego typu belek jest przeznaczona specjalnie wyselekcjonowana i dedykowana grupa produktów, która pozwala na łatwy montaż.
Wieszaki i złącza do belki dwuteowej

Mając wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój produktów nasza firma opracowała nową generację (rozwiązanie) dla połączeń belki dwuteowej. Uniwersalny wieszak belki EWH zastąpi starsze rozwiązania IUSE i ITSE dając przy tym nowe możliwości zastosowania w warsztacie i na miejscu budowy.

Wieszak EWH ma wiele zalet i elastyczności montażu:
Możliwość wyboru mocowania doczołowego lub nawierzchniowego oraz optymalny układ otworów sprawia, że montaż jest prosty i efektywniejszy. Nadaje się do stosowania z kombinacjami elementów tj. belka dwuteowa, belka lita, beton, paneli SIP i inne.
Opcjonalnie trójkątne otwory można wykorzystać jeżeli potrzebna jest dodatkowa nośność na poderwanie.

Nowy wieszak belki oferuje wiele opcji instalacyjnych i może być używany ze wszystkimi łącznikami Simpson Strong-Tie (N3.75, CNA lub kotwy)

Wyprodukowane w Europie złącze EWH zostało zaprojektowane i przetestowane przez naszych inżynierów. Wieszak belki EWH oferuje wiele możliwości instalacji. Będzie dostępny po 1 stycznia 2023 roku.

  • Wieszak belki EWH

    Uniwersalny wieszak belki EWH

    Uniwersalny, i łatwy w montażu, wieszak belki EWH to genialne złącze, które zostało zaprojektowane tak, aby sprostać wielu wymaganiom dla belek z litego drewna i belek dwuteowych. Możliwość wyboru mocowania doczołowego lub nawierzchniowego oraz optymalny układ otworów sprawia, że montaż jest prosty i efektywniejszy.

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska