Podstawa słupa PBWS

Podstawa słupa PBWS

Nowa podstawa słupa zatapiania w świeżej mieszance betonowej dla połączeń lekkich konstrukcji drewnianych (słupków) z betonem. Podstawa słupa PBWS jest jednoelementowy niespawanym złączem odpowiednim do różnych zastosowań w architekturze ogrodowej. Można je wykorzystać w projektach zewnętrznych takich jak tarasy, pergole, ogrodzenia itp. PBWS posiada ETA oraz nośność charakterystyczne jak standardowe podstawy słupów. Opcjonalny układ otworów pozwala na montaż słupków za pomocą 4 śrub łącznikowych CSA lub 2 śrub z łbem sześciokątnym SSH, bez konieczności wstępnego nawiercania otworów

Ekonomiczne przedłużanie żywotności konstrukcji zewnętrznych

Podstawa słupa pokryta jest nową powłoką ochronną Zpro, która zapewnia lepszą odporność na korozję niż tradycyjne powłoki cynkowane. Nowa powłoka to nie tylko podwyższone zabezpieczenie antykorozyjne, które jest porównywalne do powłoki cynkowanej ogniowo ale także i estetyczne. Nowa powłoka jest łudząca podobna do produktów ze stali nierdzewnej. Zpro wypełnia lukę między standardową stalą ocynkowaną a znacznie droższym materiałem ze stali nierdzewnej.

Opcje montażu podstawy słupa

Złącze pokryte jest antykorozyjną warstwą ochronną Zpro. Aby uniknąć korozji galwanicznej zaleca się wykorzystanie łączników CSA lub SSH, SSF w Impreg.
Podstawę słupa można mocować do drewna za pomocą wyżej wymienionych wkrętów.