Nowy katalog techniczny złączy ciesielskich

Technical catalogue PL

Przedstawiamy nasz nowy katalog złączy ciesielskich i łączników dla budownictwa drewnianego i murowanego. Katalog zawiera najważniejsze informacją o produkcie, zastosowaniu dla połączeń drewno do drewna, drewno do betonu i drewno do muru oraz wartości charakterystyczne, które opierają się na europejskich aprobatach technicznych ETA oraz na normie EN 1995 (Eurokod 5). 

Nasz nowy katalog to wygodny i szybki sposób prezentacji naszych linii produktowych oraz najważniejszych informacji o produkcie i ich zastosowaniu. Skorzystaj z naszej interaktywnej wersji katalogu i przeglądaj je online lub po prostu wygodnie pobierz je na swój komputer i przeczytaj później.

Nasz najnowszy katalog jest dostępny bezpłatnie.  Jeżeli chciałbyś otrzymać wersję papierową możesz ją zamówić kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy.


 

 

Katalog techniczny dla projektantów i wykonawców

  • Katalog techniczny 2024

    Złącza ciesielskie - Katalog Techniczny 2024

    Katalog techniczny zawiera najważniejsze informacją o produkcie, zastosowaniu dla połączeń drewno do drewna, drewno do betonu i drewno do muru oraz wartości charakterystyczne, które opierają się na europejskich aprobatach technicznych ETA oraz na normie EN 1995 (Eurokod 5). Wszystkie produkty mają dopuszczenie do stosowania w budownictwie i są objęte ETA.

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska