5-lecie Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe

5-lecie EDG

Minęło już 5 lat odkąd dołączyliśmy do Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe i znaleźliśmy się w gronie elitarnej grupy wykonawców i producentów wspierających tę technologię.

5-lecie SEDG

Jubileuszowe spotkanie, które odbyło się w maju było nie tylko okazją do świętowania. Podczas spotkania podsumowaliśmy pięcioletnią działalność Stowarzyszenie i poznaliśmy strategię i plany na nachodzący rok. Jako że do Stowarzyszenia cyklicznie dołączają nowi członkowi to spotkanie było też pretekstem do ich poznania oraz wielu rozmów dotyczących ogólnie pojętego sektora budownictwa drewnianego.

Początki Stowarzyszenia nie były łatwe a świadomość piętrzących się trudności i przekonanie innych do idei oraz faktu, że w przestrzeni jest kilka takich stowarzyszeń nie wskazywały na sukces jakim możemy się dzisiaj pochwalić. Bardzo się cieszymy że jesteśmy w tym gronie, tym bardziej, że od początku jesteśmy zaangażowani. Nasi koledzy z działu technicznego Simpson-a wspólnie ze Stowarzyszeniem zapoczątkowało cykl szkoleń technicznych dla projektantów – konstruktorów i architektów.

Nasza aktywność została doceniona. To miłe, kiedy twoje działania i zaangażowanie zostają dostrzeżone.

Dziękujemy!

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska