Premium Fasteners

PREMIUM FASTENERS wkręty i gwoździe do drewna

  • premium fasteners

Nowa linia produktów Simpson Strong-Tie to profesjonalny system łączników Premium, który jest uzupełnienieniem naszej oferty. Dodatkowy asortyment pozwola teraz w pełni wykorzystań potencjał naszych produktów, który jest podstawą przy budowie dachów, domów szkieletowych czy innych konstrukcji drewnianych. Nowa grupa produktów będzie ważnym elementem w zmieniającej się przestrzeni rynku materiałów budowlanych. 

Ochrona antykorozyjna w naszych łącznikach zawiera wszystkie powłoki ochronne od podstawowych zabezpieczeń tj. cynkowanie elektrolityczne czy ogniowe. Wprowadza również innowacyjną powłoką Impreg® X4 , która zapewnia większą ochronę antykorozyjną w kategorii korozyjności C4 niż stal nierdzewna A2.
Impreg X4 jest jedną z niewielu powłok dostępnych na rynku, która może być stosowana w drewnie impregnowanym ciśnieniowo (np. deski tarasowe). Naszą uzupełniają wkręty wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Szerokie spektrum zastosowania pozwala wykorzystać nasze rozwiązania i tworzy duży wachlarz możliwości dla zamocowań tarasów i pomosty, suchej zabudowy, konstrukcji drewnianych, zamocowań elementów stalowy, wykończeniowych oraz gwoździ do drewna i elementów stalowych. Produkty są dostępne w opakowaniach i w wersji kaletowanej .

Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy nasze najnowsze darmowe narzędzie projektowe dla projektantów, architektów i wykonawców. Dzięki temu programowi w łatwy sposób będzie można zaprojektować połączenie z wykorzystaniem łączników do drewna. Aplikacja jest szybka i łatwa w użyciu, posiada szeroki asortyment łączników oraz informacje takie jak: gęstość materiału, charakterystyka wydajności, klasa korozyjności i czas obciążenia.

SOLID WOOD
 

Udostępnij tę stronę