CNA nowe oznaczenia łączników

Zachowując wszystkie właściwości połączenia zadeklarowane w naszym katalogu techniczny użytkownik montując złącza Simpson Strong-Tie zobowiązany jest użyć łączników, które są wyspecyfikowane w tabelach. Tylko przy zachowaniu tych wytycznych połączenie będzie osiągało nośności deklarowane w katalogach i aprobatach.


Innymi słowy:

Nośności charakterystyczne podane w naszym katalogu technicznym mają zastosowanie tylko wtedy, gdy nasze złącza są zamocowane za pomocą łączników Simpson Strong-Tie.

  • cna feature

  Nowe oznaczenia łączników

  • CNA Head stamp

Aby umożliwić ocenę poprawności montażu połączeń ciesielskich zdecydowaliśmy się na dodatkowe cechowanie naszych łączników. Do tej pory mogliście Państwo znaleźć na główce gwoździa znak No equal, który jest integralną częścią naszej marki i potwierdzał zastosowanie łączników Simpson Strong-Tie.  Od teraz, na główce gwoździa będzie pojawiała się liczba, która będzie oznaczała jego długość w mm. Umożliwi to kompleksową ocenę poprawności montażu złącza, w tym długości zastosowanych łączników.

Tego typu detale odróżniają dobre produkty od tych najlepszych!

Nr katalogowy Wymiary [mm]
Ø L
CNA 4.0x35 4.0 35
CNA 4.0x40 40
CNA 4.0x50 50
CNA 4.0x60 60
CNA 4.0x75 75
CNA 4.0x100 100
CNA34G4.0x40 40
CNA34G4.0x50 50

  Nowe opakowania

  • New box PL

Dodatkowa nasze łączniki będą dostarczane w nowych opakowaniach. 
Nowe pudełka są wytrzymałe i zaprojektowane aby sprostały codziennemu użytkowaniu na budowie. Posiadają warstwę wodoszczelną (uszczelniającą), która zapewnia trwałość na mokrych powierzchniach, a łączniki nie są narażone na ryzyko bezpośredniego kontaktu z wodą.

Udostępnij tę stronę