Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebne jest nasza wsparcie!

WSPARCIE TECHNICZNE

  • sst slider 2015 marqueconfiance

Dzięki wysokim standardom obsługi uzyskujecie Państwo dostęp do profesjonalnych rozwiązań i doradztwa wykwalifikowanych specjalistów z zakresu zastosowania i wykorzystania złączy ciesielskich. Nasz dział wsparcia technicznego oferuje pomoc przedsprzedażową związaną np. z doborem właściwych produktów spełniających określone wymagania oraz świadczy pomoc związaną z obsługą i montażem posiadanego przez Klienta asortymentu. Wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę możecie Państwo dopasować i realizować kontrakty z przedsiębiorstwami, klientami indywidualnymi, jak również biurami projektowymi w zakresie wszelkiego rodzaju konstrukcji drewnianych według ich indywidualnych potrzeb.

Napisz lub zadzwoń, aby umówić się na konsultacje

SZKOLENIA

  • cpd motif

Szkolenie pracowników oraz doskonalenie ich umiejętności oraz poszerzania wiedzy jest coraz bardziej docenianym przez klienta biznesowego w zmieniającej się przestrzeni rynku materiałów budowlanych. Wychodząc naprzeciw panującym trendom w ramach cyklicznych spotkań szkoleniowych poza częścią teoretyczną, która koncentruje się głównie na teoretycznych aspektach montażu oraz  zastosowania złączy ciesielskich Simpson Strong-Tie wprowadziliśmy część praktyczną. Uczestnicy w przystępny sposób będą mogli zobaczyć nowe rozwiązania w procesie połączenia elementów drewnianych, zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu montażu złączy, oraz poznać poza cenowe aspekty przewagi konkurencyjnej.

Szkolenia dedykowane są dla cieśli, architektów, szkół, uczelni i parterów handlowych. Tematyka szkolenia jest ustalana indywidualnie dla każdej grupy uwzględniając specyfikę i rodzaj działalności. Spotkania odbywają się w Centrum Treningowym w siedzibie firmy SIMPSON Strong-Tie w Warszawie ul. Działkowa 115A. Szkolenie jest bezpłatne przeprowadzane w trybie jednodniowym. Zainteresowanych poszerzeniem wiedzy zapraszamy.

Napisz lub zadzwoń, aby umówić się na szkolenie
 

MAGAZYN DLA CIEBIE

  • warehouse

Simpson Strong-Tie® projektuje, produkuje i dystrybuuje ponad 3500 kształtów i rozmiarów do wszelkich połączeń elementów każdej konstrukcji. Przeważająca większość produktów na naszej stronie internetowej jest dostępna w naszym magazynie i gotowa do wysyłki w przeciągu 24h. Jeżeli znaleźliście Państwo produkt z naszej oferty, który nie występuje na naszej stronie i chcielibyście go zamówić nie wahajcie sie tego zrobić. Jesteśmy gotowi zamówić go dla Państwa z naszych oddziałów w Europie.

OPROGRAMOWANIE

  • software

Oprogramowanie SIMPSON Strong-Tie to  narzędzia projektowe dedykowane dla konstruktorów-projektantów. Anchor Designer szybko i skutecznie przeprowadzi analizę istniejącego projektu analizując połączenie pod względem stanów granicznych jak również zasugeruje optymalne rozwiązanie bazując na danych podanych przez użytkownika. Connector Selector w ciągu kilku chwil ustali wszystkie połączenia w konstrukcji drewnianej, które możecie Państwo użyć do Waszego projektu.

 

Pobierz bezpłatny program Simpson Strong-Tie

KATALOGI, BROSZURY, ULOTKI

  • Håndværkerkatalog

Wygodny i szybki sposób aby skorzystać z naszych interaktywnych katalogów. Przejdź do żądanej informacji technicznej, znajdź ją i zaznacz  produkty żeby pobrać  dokumentację aby przechowywać ją na komputerze.

Pobierz katalogi, ulotki, broszury