Szkolenia online dla konstruktorów

Webinar

Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe (EDG)  jest organizacją zrzeszającą firmy zajmujące się prefabrykowanym budownictwem energooszczędnym oraz produkcją materiałów budowlanych. Priorytetem Stowarzyszenia jest budowanie świadomości oraz dbałość o jakość i rzetelność wykonania wg. ujednoliconych wytycznych technicznych opartych na przepisach prawa oraz propagowanie prefabrykowanego budownictwa drewnianego.

Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu i jednocześnie realizując cele statutowe, Stowarzyszenie zdecydowało się rozpocząć cykl szkoleń technicznych. Szkolenia są realizowane w blokach tematycznych o coraz bardziej zaawansowanym zakresie wiedzy.

Pierwszym tematem są „Podstawy konstruowania i obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych konstrukcji szkieletowych”

Z uwagi na wysokim poziom merytoryczny, szkolenia zostały objęte honorowym patronatem Ministra Klimatu i Środowiska Pana Michała Kurtyki.

Szkolenie jest przeznaczone dla projektantów – konstruktorów i architektów w zakresie projektowania drewnianych konstrukcji szkieletowych. Przedstawione zostaną sposoby modelowania konstrukcji i przykłady obliczeniowe. Szczególną uwagę zwracamy na aspekty analizy przestrzennej i zapewnienie odpowiedniej sztywności przestrzennej obiektu poddanego oddziaływaniem wiatru. Szkolenie będzie prowadzone przez konstruktorów, z doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji szkieletowych.

REJESTRACJA:
Formularz rejestracyjny oraz terminy kolejnych szkoleń dostępne są na stronie Stowarzyszenia EDG.

Contact

Simpson Strong-Tie Polska

Simpson Strong-Tie Etanco P.S.A.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa
Polska