Informacje o Covid-19

Covid-19

Szanowni Klienci,

W dalszej części chcielibyśmy krótko poinformować Państwa o wpływie COVID-19 na naszą działalność.
Jak dotąd obecna sytuacja miała minimalny wpływ na nasze procesy produkcyjne. Jeśli chodzi o wysyłkę i transport to w dalszym ciągu współpracujemy z naszymi partnerami logistycznymi, aby zapewnić ciągłość usług. Oczywiście podejmujemy wiele środków ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom i zdolność do dalszej działalności.

Do odwołania zawieszamy wszelkie imprezy i spotkania dla naszych klientów w naszej siedzibie. Ponadto wykorzystujemy wiedzę operacyjną zdobytą w innych krajach i proaktywnie dostosowujemy nasze zakłady produkcyjne i biura, aby złagodzić skutki prawdopodobnych zakłóceń.
Sytuacja stale się zmienia, dlatego będziemy informować Państwa o wszelkich zmianach, które mogły by wpłynąć na nasze działanie w zakresie realizacji naszych usług. Jak zwykle dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ na naszych klientów. 
Aby uzyskać najnowsze informacje, prosimy o kontakt w dowolnym momencie:

Telefon: +48 22 865 2200
E-mail: poland@strongtie.com
Jak wszyscy, naszym priorytetem jest ochrona naszych pracowników, ale także ludzi, którym służymy w tych wyjątkowych i bezprecedensowych czasach.

Dbaj o siebie.
Simpson Strong-Tie Polska