REACH

Zgodnie z obowiązkiem informowania regulowanym artykułem 33 rozporzadzenia REACH, niniejszym deklaruje się wymaganą informacje na temat zawartości SVHC w produktach Simpson StrongTie.

Czytaj więcej

Targi Fastener

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska na pierwszych Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych i Technik Łączenia w Krakowie. Hala Dunaj, stoisko D68

Czytaj więcej

Rysunki DWG

Nowa zaktualizowana biblioteka CAD.
Teraz nasze archiwum pozwala szybko pobrać rysunki potrzebne do projektu. Dzięki temu możemy wybrać najbardziej dogodne formaty wystarczy kilka kliknięć aby pobrać wybrany rysunek DWG w 2D lub 3D naszych produktów.
 

Czytaj więcej

Strong Portal

Produkt usztywniający konstrukcję ściany domu szkieletowego.
Projektowanie szkieletowych budynków drewnianych obejmuje wiele więcej aspektów niż projektowanie tra­dycyjnych budynków murowych. Jednym z elementów projektowania na który konstruktor powinien zwrócić szczególną uwagę jest sztywność podłużna ścian szkieletowych.

Czytaj więcej

Katalog techniczny 2015

Powodów do wydania nowego katalogu zawsze jest kilka. Najbardziej oczywistym jest wprowadzenie nowych produktów na rynek. Mniej oczywistą i zauważalną nowością są wzbogacenia informacji technicznych istniejących od dawana produktów. Oprócz aktualizacji oraz prezentacji naszych produktów dostępnych na polskim rynku to wydanie zawiera także naszą ofertę na wkręty a także kotwy chemiczne
i mechaniczne.

Czytaj więcej

Oprogramowanie SIMPSON Strong-Tie

Oprogramowanie SIMPSON Strong-Tie to najnowsze narzędzia projektowe dedykowane dla konstruktorów-projektantów. Anchor Designer szybko i skutecznie przeprowadzi analizę istniejącego projektu analizując połączenie pod względem stanów granicznych jak również zasugeruje optymalne rozwiązanie bazując na danych podanych przez użytkownika. Connector Selector w ciągu kilku chwil ustali wszystkie połączenia w konstrukcji drewnianej, które możecie Państwo użyć do Waszego projektu.

Czytaj więcej

Katalog handlowy 2015

W rok 2015 poszerzyliśmy nasz asortyment wprowadzając do naszej oferty System automatycznego wkręcania Quik Drive oraz system zakotwień. Pojawiło się też wiele nowych innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa drewnianego. Przyszedł więc czas na aktualizację katalogu handlowego.

Czytaj więcej

Szkolenia SIMPSON Strong-Tie

Ważnym elementem coraz bardziej docenianym przez klienta biznesowego w zmieniającej się przestrzeni rynku materiałów budowlanych jest
szkolenie pracowników oraz doskonalenie ich umiejętności i poszerzania wiedzy.

Czytaj więcej

Copyright © 2010, Simpson Strong-Tie Co., Inc. All Rights Reserved
Contact Webmaster with questions or comments.